"Nečakajte na dobré víno, správna chuť je vo Vašej mysli" auto

Naše vína

Pod značkou Adam Sykora si môžete vychutnať iba niekoľko dôkladne vybraných odrôd. Výsledkom našej úzkej špecializácie je mimoriadna kvalita a jedinečnosť. Vína Adam Sykora charakterizuje sviežosť, ľahkosť a typická príslušnosť k jednotlivým odrodám. Nech siahnete po ktoromkoľvek našom víne, vždy vám poskytne zážitok a jedinečnosť zvolenej odrody, prekvapí vás svojou čistotou vôní a chutí.

O nás

Vinárstvo Sykora Fine Wines sa nachádza v srdci Malých Karpát, v malebnej vinohradníckej dedinke Limbach. Sme malá vinárska spoločnosť a našou pasiou je vytvárať najlepšie vína, aké nám poskytuje podnebie Slovenska.

Našu spoločnosť vedieme s láskou k vínu, kde je samozrejmosťou stretávať sa s Vami osobne. „Milujeme rozprávať sa deliť a sa o vinárske zážitky.“ Každý rok nájdete u nás niečo nové, netradičné.


Filozofia

Našou filozofiou je produkovať vysoko kvalitné vína z vinohradov na Slovensku. Spájame moderné technológie a tradičné vinárske hodnoty, čo reprezentuje aj motív na našej etikete – tradičný džbán. Naše víno je spoločným dielom tvrdej práce vinohradníka a vinára.

Výsledky našej tvrdej práce je vidieť, ale predovšetkým cítiť v pohári. Vína zn. Adam Sýkora sú ľahké a svieže. Presne také ich chceme mať.

Limbašský
silván

Určite oceníte zaujímavú chuť takmer zabudnutého, jedinečného a nášho slovenského Limbašského silvána , ktorému sa snažíme navrátiť zašlú slávu, ktorá mu bezpochyby patrí. Vychutnajte si Limbašskú tradíciu v novom šate.

Kúpiť

Degustácie & eventy

Školenie, konferencia, workshop či jednoducho posedenie pri víne - žiaden problém.
U nás je k dispozícii degustačná miestnosť s kapacitou pre 30 osôb. Degustácie vín vedie sám Vinár Adam Sýkora. K degustácii vín Vám zabezpečíme občerstvenie zo studenej i teplej kuchyne.

V prípade otázok či záujmu o usporiadanie akcie v našich priestoroch nás kontaktujte na

info@adamsykora.sk

kontakt

logo Mám viac ako 18 rokov Nemám viac ako 18 rokov
táto stránka používa cookies