"Nečakajte na dobré víno, správna chuť je vo Vašej mysli"
Signature

O nás

Vinárstvo Sykora Fine Wines sa nachádza v srdci Malých Karpát, v malebnej vinohradníckej dedinke Limbach. Sme malá vinárska spoločnosť a našou pasiou je vytvárať najlepšie vína, aké nám poskytuje podnebie Slovenska.

Našu spoločnosť vedieme s láskou k vínu, kde je samozrejmosťou stretávať sa s Vami osobne. „Milujeme rozprávať sa deliť a sa o vinárske zážitky.“ Každý rok nájdete u nás niečo nové, netradičné.


Filozofia

Našou filozofiou je produkovať vysoko kvalitné vína z vinohradov na Slovensku. Spájame moderné technológie a tradičné vinárske hodnoty, čo reprezentuje aj motív na našej etikete – tradičný džbán. Naše víno je spoločným dielom tvrdej práce vinohradníka a vinára.

Výsledky našej tvrdej práce je vidieť, ale predovšetkým cítiť v pohári. Vína zn. Adam Sýkora sú ľahké a svieže. Presne také ich chceme mať.

Limbašský
silván

Určite oceníte zaujímavú chuť takmer zabudnutého, jedinečného a nášho slovenského Limbašského silvána , ktorému sa snažíme navrátiť zašlú slávu, ktorá mu bezpochyby patrí. Vychutnajte si Limbašskú tradíciu v novom šate.

Kúpiť

Naše vína

Pod značkou Adam Sykora si môžete vychutnať iba niekoľko dôkladne vybraných odrôd. Výsledkom našej úzkej špecializácie je mimoriadna kvalita a jedinečnosť. Vína Adam Sykora charakterizuje sviežosť, ľahkosť a typická príslušnosť k jednotlivým odrodám. Nech siahnete po ktoromkoľvek našom víne, vždy vám poskytne zážitok a jedinečnosť zvolenej odrody, prekvapí vás svojou čistotou vôní a chutí.

Degustácie & eventy

Školenie, konferencia, workshop či jednoducho posedenie pri víne - žiaden problém.
U nás je k dispozícii degustačná miestnosť s kapacitou pre 30 osôb. Degustácie vín vedie sám Vinár Adam Sýkora. K degustácii vín Vám zabezpečíme občerstvenie zo studenej i teplej kuchyne.

V prípade otázok či záujmu o usporiadanie akcie v našich priestoroch nás kontaktujte na

info@adamsykora.sk

kontakt

logo Mám viac ako 18 rokov Nemám viac ako 18 rokov
táto stránka používa cookies